Cumhurbaşkanımız Talat’tan Hristofyas’a Okkalı Şamar!!!

SALUR

Dost Üyeler
Cevap: Cumhurbaşkanımız Talat’tan Hristofyas’a Okkalı Şamar!!!

Kimse kusura bakmasın..
Ben en hafifinden Atilla Beyin görüşlerine % 1000000 katılyorum ve yazısının altına kendi imzamı da atarım.
Hatta daha fazlası olarak bir söz daha söylemek istiyorum...
Sayın Talat'ın şeceresi benim gözümde o kadar bozuktur ki, onun bana rüştünü ispat etmesi bir hareketle mümkün değildir. Gözümdeki gerçek değeri gaflet ve ihanet arasındadır..Bunun da düzeltilmesi bir tek olayla mümkün değildir..Bu ancak zamanla, o da belkiii düzelebilir..
Sonuç.... Benim Cumhurbaşkanım her gün Hristofyas'a şamar atmalıdır... Tıpkı DENKTAŞ gibi...
TTK ve Y

Aynen katılıyorum.
Rumların ne yapmak istediği ortada Adadaki Türk sayısını arttırmak gerekli..
KKTC vatandaşı olmayı kolaylaştırmalılar.
Bize yapılan soykırımları unutmamalıyız, unutturmamalıyız.
Onlar Tek Devlet kurmak istiyolarsa bizde o tek devletin Kıbrıs Türk Cumhuriyeti devleti olması gerektiğini söylemeliyiz.
öyle 1 Şamar atmakla iş bitmiyo.
Saygılarımla.

Salih Mehmet Ersoy

Onursal Üye
Cevap: Cumhurbaşkanımız Talat’tan Hristofyas’a Okkalı Şamar!!!

Saygıdeğer kardeşim SALUR'A aynen katılıyorum. Ata emaneti Kıbrıs'ta bir devlet var olacaksa, elbette kıbrıs Türk Cumhuriyeti devleti olmalıdır. Hatta biz devletimizin adını telaffuz ederken, KUZEY KIBRS TÜRK CUMHURİYETİ değil, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olarak telaffuz etmeliyiz. Rumun anlayacağı dil de budur. Kıbrıs Cumhuriyeti demekle, Kıbrıs'ı çantada keklik görüyorlarsa, aldandıklarını onlara göstemek boynumuzun borcudur.
Salih Mehmet Ersoy
Gazeteci-yazar
07 Mayıs 2009