2 tane ailem var birisi sizsiniz!!!

Ay Katun

New member
Web sitesi
www.kibris1974.com
Kardeşin kardeşe düştüğü o günlerde yaşıyorum ben. Diğer bir deyişle babana bile güvenme deyişinin anlamının doruk noktasına ulaştığı o günlerde... Sabır taşına benzemek insana yorgunluk verir oldu. Artık tek dostum sigaram, tek dokunduğun şey bilgisayarım, sevdiğim parmaklarım, müziği duyan bana şevk veren kulaklarım... Bunların hepsi benim. Ama çok açgözlüyüm. Daha çok şey ister oldum bugünlerde. Küçük görülmemek, hor görülmemek, aferin mezun oldun sonunda lafını duyabilmek, hoşgeldin lafını işitebilmek... Anladığız gibi bu üç noktalar bitmeyecek. Şimdi düşünür oldum bu yazdıklarımı siteye koyayım mı diye. 3 satır yetermi acaba beğenmenize? Ne diyor bu çocuk derdi nedir diye düşünmeye başladınızmı? İçimi artık dökmem lazım. Bu mekanlardan uzaklaşmam lazım. Özlemek ve özlettirmem lazım. Yani birden içmek lazım. Sarhoş olup yapmadığımı yapmam lazım. Hiç görmediğim tanışmadığım bir kızla kız kulesinin karşısında çay içmem lazım. Başımı omzuna yaslayıp ağlamam lazım. Aslında tek lazım olan şey eskiyi unutmak. Bundan sonra ses çıkarmak. Dinlenmediğin zamanda beni duymaları için cam kırmak, arabayı düz duvara çarpmak, affetmemek gerek. Onların kalbini kırmak çok zor ama... şimdi bile yazmayı bırakıp sigara yaktım yine. Onlar özleniyor, seviliyor, yolları bekleniyor, pusuya yatıp hasret çektiriyorlar. Sonrada düşün bakalım kimlere koşacaksın kimin bayramda elini öpreceksin? Hemen cıvıma lan sen delikanlısın diyemiyorum kendime. Bir türlü yolumu çizemedim.Kişiliğimi kaybettim ulan sizin yüzünüzden. Elifi göremedim 7 senedir. Siz uzaklaştırdınız beni ondan onu benden. Ben yetişemiyorum artık herşeye. Aşk sağlık para??? Aşktan oldum mecnun olamadım. Sağlık mı??? Siroz oldum, 1 sene önce verem teşhisi koydular.Dikine gittim alkol aldım 2 paket sigara oldum. Paramı? Para deme bana! Vallahi parasız daha mutluyum. O soğanın kokusu, zeytin tanesini ağzının içinde yuvarlamak, 100 gram peynir almak, yumurtayı haşlamak, suyunu çiçeğime dökmek... Vallahi çok güzel be. Burdaki arkadaşlar kadar güzel. Kerem abim kadar sevimli, Kuday abim kadar cüretkar, ay katun kadar mert, bUrlahatun kadar ılımlı, Bige kadar sıcak, Yalnız asena kadar dost, savaşdegişli kadar özlenen, gök yeleli kadar beklenen, prenspars kadar yakın, çağatay abim kadar candan, Kültegin kadar mutlak ve metetuncay kadar saygıdeğer... Yani sabahleyin kahvaltımda akşamleyin karşımdasınız arkadaşlar. İyiki varsınız. Şifa veren sizsiniz. Bu arada ne ailemi ne kıbrıs ailesini kimseye değişmem haberiniz olsun.

DEVRE

Bizleri aileniz olarak görüp,bu duygularınızı bizlerle paylaşmanız onur verici gerçekten ,teşekkürler Sn.Devre,eksik olmayın.

Aynı şekilde siz de bizim için çok değerlisiniz.
Aramızda bizi hep bir arada tutacak,hiç kırılmayacak bir bağ var;
Acıda ve mutlulukta ,savaşta ve barışta bir araya getiren bağ;
Kan Bağımız var,Türklük Bağımız var.Bizi kimse yıkamaz bu bağ olduktan sonra.
Kan çekti,toplandık,yeniden el kuruyoruz,töreleniyoruz, Yaşlı(!)Kurdumuz Kuday sayesinde.
Ölüme kadar birlikteyiz Yüce Tanrı izin verirse.

Beklemek,özlemek olmasaydı kavuşmanın bir değeri olur muydu?
Yeter ki beklemeye değecek biri olsun,bu bile bir lütuf zamanda.

Hem isteğiniz de bir ''aferin,hoşgeldin''olsun yeter ki.
Bizler ne güne duruyoruz.Her sıkıldığınızda,içinizi dökmek istediğinizde burdayız,başka yere bakmanıza gerek yok.

Kimse Türk'ü horgöremez,buna cüret edemez asla!!!

Bu arada gülümsemeniz için bir yazı:

İki arkadaş sohbet ediyorlarmış,biri demiş ki;
-Benim için bir sofrada en zengin,lezzetli yiyecek soğanın cücüğüdür,kimseye vermem.Seninki nedir?
Arkadaşı da demiş ki:
-Bana hiç bir şey bırakmadın ki!

Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin!!!

urfaadanaankaram_etliekmek1.jpg

Sizin ben yurtdışındayken gönderdikleriniz kadar lezzetli ve değerli olamaz ama kabul buyrun,afiyet olsun:D

Ay Katun

New member
Web sitesi
www.kibris1974.com
Ne tesadüfki bu akşamda ben yurtdışına çıkyorum. Bazı belgesel çekimlerim için budapeşte ve viyanaya gidiyorum. Emin olun aynı lezzette:) Acaba bunları paketlemek mümkün mü?:)

Bakın,gördünüz mü,bu işler sırayla.:)
Elbette ki paket yapabiliriz hemen,iftarda yersiniz,Afiyet olsun:)
Siz isteyin oraya da göndeririz.
Güle güle gidin,Allah yardımcınız olsun,yolunuzu açık etsin,hayırlı yolculuklar.

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
Ne tesadüfki bu akşamda ben yurtdışına çıkyorum. Bazı belgesel çekimlerim için budapeşte ve viyanaya gidiyorum. Emin olun aynı lezzette:) Acaba bunları paketlemek mümkün mü?:)

Sevgili oğlum güle güle git.Yolun açık olsun.Hem güzel bir dinlence geçir, hem de bize tarihi belgeseller getir lütfen...Senin dönmeni bekliyeceğiz.Sevgilerimle...:)

Ay Katun

New member
Web sitesi
www.kibris1974.com
Yaşlı(!)Kurdumuz Kuday sayesinde.

Bunu bir daha duyarsam ........

image001rm1.gif

Ne yani,sizin sayenizde toplanmadık mı bu Otağa biz?

Öncümüz olarak,ilk başlatanın siz olmanızdan dolayı böyle hitap

etmiştim,

Yoksa insanın hissettiği yaşta olduğunu göze alırsak en gencimiz

sizsiniz.

''Çevir kazı,yanmasın'' yapayım demiştim ama yandı galiba.:D

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
Ne yani,sizin sayenizde toplanmadık mı bu Otağa biz?

Öncümüz olarak,ilk başlatanın siz olmanızdan dolayı böyle hitap

etmiştim,

Yoksa insanın hissettiği yaşta olduğunu göze alırsak en gencimiz

sizsiniz.

''Çevir kazı,yanmasın'' yapayım demiştim ama yandı galiba.:D
Bence güzel gidiyorsunuz Ay Katun'cuğum.Şu ''en gencimiz sizsiniz'' sözü kazı kurtardı yanmaktan tabi sizi de banlanmaktan:DHatta bu sözden dolayı HAN'ımız size bir madalya daha takmayı düşünebilir:D

BAHAR

Dost Üyeler
Yaşlı(!)Kurdumuz Kuday sayesinde.

Bunu bir daha duyarsam ........

image001rm1.gif

Sevgili Kuday bence hiç sinirlenmeyin aksine onurlanmalısınız..Bence ''Koca Kurt'' tasviri sizin için çok güzel bi deyiş,üstelik çokta yakıştığına inanıyorum..Bu deyiş sizin ne denli ulaşılmaz ne denli yüce olduğunuzun kavramıdır..Sizdeki bu yaşanmışlıkla bence ''Koca Kurt'' deyişi özdeşleşmiş..Ben kardeşime katılıyor ve siz Koca Kurt'u selamlıyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Volkan

-Otağ Hanı-
emegine saglık abi çok güzel .bizleri en iyi ifade eden video bu olsa gerek.