2 tane ailem var birisi sizsiniz!!!

CANBULAT

-Otağ Hanı-
Tanrı Dağları Yaylağım, Orhun Nehri Sulağım
Kardeşin kardeşe düştüğü o günlerde yaşıyorum ben. Diğer bir deyişle babana bile güvenme deyişinin anlamının doruk noktasına ulaştığı o günlerde... Sabır taşına benzemek insana yorgunluk verir oldu. Artık tek dostum sigaram, tek dokunduğun şey bilgisayarım, sevdiğim parmaklarım, müziği duyan bana şevk veren kulaklarım... Bunların hepsi benim. Ama çok açgözlüyüm. Daha çok şey ister oldum bugünlerde. Küçük görülmemek, hor görülmemek, aferin mezun oldun sonunda lafını duyabilmek, hoşgeldin lafını işitebilmek... Anladığız gibi bu üç noktalar bitmeyecek. Şimdi düşünür oldum bu yazdıklarımı siteye koyayım mı diye. 3 satır yetermi acaba beğenmenize? Ne diyor bu çocuk derdi nedir diye düşünmeye başladınızmı? İçimi artık dökmem lazım. Bu mekanlardan uzaklaşmam lazım. Özlemek ve özlettirmem lazım. Yani birden içmek lazım. Sarhoş olup yapmadığımı yapmam lazım. Hiç görmediğim tanışmadığım bir kızla kız kulesinin karşısında çay içmem lazım. Başımı omzuna yaslayıp ağlamam lazım. Aslında tek lazım olan şey eskiyi unutmak. Bundan sonra ses çıkarmak. Dinlenmediğin zamanda beni duymaları için cam kırmak, arabayı düz duvara çarpmak, affetmemek gerek. Onların kalbini kırmak çok zor ama... şimdi bile yazmayı bırakıp sigara yaktım yine. Onlar özleniyor, seviliyor, yolları bekleniyor, pusuya yatıp hasret çektiriyorlar. Sonrada düşün bakalım kimlere koşacaksın kimin bayramda elini öpreceksin? Hemen cıvıma lan sen delikanlısın diyemiyorum kendime. Bir türlü yolumu çizemedim.Kişiliğimi kaybettim ulan sizin yüzünüzden. Elifi göremedim 7 senedir. Siz uzaklaştırdınız beni ondan onu benden. Ben yetişemiyorum artık herşeye. Aşk sağlık para??? Aşktan oldum mecnun olamadım. Sağlık mı??? Siroz oldum, 1 sene önce verem teşhisi koydular.Dikine gittim alkol aldım 2 paket sigara oldum. Paramı? Para deme bana! Vallahi parasız daha mutluyum. O soğanın kokusu, zeytin tanesini ağzının içinde yuvarlamak, 100 gram peynir almak, yumurtayı haşlamak, suyunu çiçeğime dökmek... Vallahi çok güzel be. Burdaki arkadaşlar kadar güzel. Kerem abim kadar sevimli, Kuday abim kadar cüretkar, ay katun kadar mert, bUrlahatun kadar ılımlı, Bige kadar sıcak, Yalnız asena kadar dost, savaşdegişli kadar özlenen, gök yeleli kadar beklenen, prenspars kadar yakın, çağatay abim kadar candan, Kültegin kadar mutlak ve metetuncay kadar saygıdeğer... Yani sabahleyin kahvaltımda akşamleyin karşımdasınız arkadaşlar. İyiki varsınız. Şifa veren sizsiniz. Bu arada ne ailemi ne kıbrıs ailesini kimseye değişmem haberiniz olsun.

DEVRE

kerem71

Guest
sen bizim biriçik kardesimizsin bunu unutma her zaman benim bastacımsın canım kardesim

ÇAĞATAY

Dost Üyeler
"ADRİYATİK'DEN ÇİN SEDDİNE SAVAŞ NEREDE İSE ORADAY
DEVRE Beğ, 4.Arkadaşım; bu yaşadığın duyguları yaşamayı çok isterdim, beyhude zaman geride kalmasaydı. O kadar güzel yakalamışsın ki zamanı, içindeki heves ne kadar anlamlı, hele hele ufacık şeylerden zevk alman. Dilerim 7 yıldır beklediğin özleme en kısa zamanda kavuşursun.

Ne mutlu ki sana bu kadar çok arkadaşın, sevdiğin ve sevenin var.

Bundan sonraki zamanlarında başarılar dilerim.

Son düzenleme:

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com
Sevgili kardeşim, biliyorsun ben belki cüretkâr biri olabilirim ama bir o kadar da duygusal biriyim.

İnan ki bu yazın beni çok duygulandırdı, çoktan beri sana teklif ettiğin tatili en kısa zamanda yapmalısın, bana bir sefer bir laf ettin, dedin ki beni davet etmedin ki geleyim Kıbrıs’a.

O günden beri seni kaç sefer davet ettim bilemiyorum, şimdi burada seni bir daha davet ediyorum, bu davetiyeyi de kabul etmeyen senin gibi olsun.

Biliyorsun Kıbrıs ile ilgili bazı konuşmuş olduğumuz özel projeler var ve seni bekliyor. ;) :rolleyes:

metetuncay

Dost Üyeler
Web sitesi
www.dildebirlik.org
Güvenimiz yok oldu derken tanıştığımız, tesadüflerin getirdiği bir andalığın, soydaşlığın içinde bulduk özümüzü. Çeken kandı bizi birbirimize, bir ildeşlik, bir Türkçülük. Açık sözlülüğünü sevdim hep. Erkek gibi erkekliğini, sözümün üstüne söz koymandan çekindim hep. Kirli sakallarındı belki de beni çeken. Belki de kuta bulanmış yüreğin. Bağırdaş oluyorduk, geceyi güne döküp çıkarsızlığın tadına varıyorduk. Kuday Han, benim deyimimle Otağ Hanı, Otağımızın Kağan'ı babalığın tadını çıkarırken sen orada, ben burada sigaradan alırken soluğumuzu, çocukleşiveriyorduk. Kut yağıyor,bir sana bulaşıyor bir bana bir değerli soydaşlarıma. Can veriyor Tanrının gizemi ellerimizdeki birkaç çizgiye, yüreğe... Can yolu nedir, bilirsin. Canan bulamasan da tanınmamış, bir kız kulesi serüveni çıkar aradan kent yalnızlığında.
Yüreğin yüreğimin üzerinde HAKAN andam...

Bige-tuğ Tulken

Halkla İlişkiler
Kahvaltınız çok zengin Devre arkadaşım :) İki günlük Bige`yi bir kenara koyup bakarsak cidden çok zengin, üzerine mektup yazabileceğiniz, hiç olmazsa his besleyebileceğiniz bir aileniz var.. Sevgi, sevmeyi başarabilenle güzel. Allah razı olsun düşünceleriniz için.

CANBULAT

-Otağ Hanı-
grnt008qo1.jpg

Hepinize Teşekkür ederim. Bu sigaram keyif sigarası... Sizin için...

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
Yazdıklarından son derece duygulandım oğlum.Ne güzel buradaki üyelerimizi, hepimizi ailen olarak görmek...Sen de benim evladımsın.Ancak hastalığının tamamen geçmesi için, şu sigaradan uzak durman gerekiyor evlat...Beslenmene de dikkat etmelisin.Bir anne olarak seni uyarıyorum.Sağlıklı ve mutlu görmek istiyorum seni...Umarım yakın bir zamanda, bize güzel haberlerin olur, uzun süredir göremediğin sevgili gelinimizle ilgili olarak.:)Benimle ilgili güzel sözlerin için sana çok teşekkür ediyorum.Ben de seni çok seviyorum evladım.:)

BAHAR

Dost Üyeler
canım kardeşim devre işte kız kulesi işte ağlaya bileceğin bi omuz sana ..tabi ablanın omzunu tercih edersen:))))

metetuncay

Dost Üyeler
Web sitesi
www.dildebirlik.org
Devre soydaşım omuz bulundu sana, ama Bahar soydaşım o tanımadık birini istemişti senin vefakarlığını geri çevirmeyecektir eminim yine de yabancı birini bulmalıyız :) Yarın askeriyeden çıkınca Taksim Nevizadeye gidip ARANIYOR diye ası(ilan,afiş) asacağım. Kim bilir Devre soydaşım ve ben 4 kişi gideriz Kız Kulesine. Kısmet:D

CANBULAT

-Otağ Hanı-
Kardeş nevizade de sinek mi bulacan? Sinek avlıyor şimdi oralar malum Ramazandayız. Ordan bulduğunda çay içer mi bilmem?:):)

Bu arada Bahar ablama teşekkürler. Bige tug tulken ise o kıskandırıcı pozu ile daha kaç tane akciğer yakar kim bilir?

Burlahatun ablam ise yine o güzelliğini aratmayacak bir şekilde yorum yapmış. Sağolsun.

KÜLTEGİN

Genel Koordinatör
Devre güzel sözler etmişsin.Yüreğine sağlık.
İçindeki sıkıntıların her ne ise Tanrı bir çaresini verecektir elbet.
Derdi veren dermanınıda verir.
Herkesin içinde kopan binlerce boralar var.Eşsiz sesiyle boranın çığlıklarını gecenin kör karanlığında tan atarken duyarsın...

Koy gitsin gerisini, sen seni bil birde ulug ırkını...

ErlikHan yoldaşın olsun.

TTK