Yılan Yakalamak

selcuk77

New member
abi iyi güzel diyorsunda yüzerken deri ters döndümü fena kayıyor insanın elinden şu yüzme işinin daha kolyı yokmu

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
Aman tanrım, en çok korktuğum hayvan bu...Adı bile ürkütüyor beni.Görüntülere inanamadım.Yemeğe mi hazırlıyorlardı yoksa?:confused:

Gök Yeleli Bozkurt

New member
abi iyi güzel diyorsunda yüzerken deri ters döndümü fena kayıyor insanın elinden şu yüzme işinin daha kolyı yokmu

Yüzme işinin en kolayı yılanı bir yere asıp,işe başlamaktır.

Başından başladığınız takdirde biraz aşşağı doğru çekin,ondan sonra orta kısmından iki elinizle dikkatlice tutup aşşağı doğru çekin,bu şekilde deri de sapasağlam kalır ve isterseniz kullanabilirsiniz.

Aman tanrım, en çok korktuğum hayvan bu...Adı bile ürkütüyor beni.Görüntülere inanamadım.Yemeğe mi hazırlıyorlardı yoksa?:confused:

Göründüğü kadar korkunç değildir,o simsiyah iki göze şefkatlice yaklaşın,Yılan eti müthiş olur,tabi ki yemeğe hazırlıyordu,yeme işinde yeterince bilgi sahibi değilseniz şu köprüye bakabilirsiniz:

http://www.kibris1974.com/yilan-yemek-t13129.html

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Başından başladığınız takdirde biraz aşşağı doğru çekin,ondan sonra orta kısmından iki elinizle dikkatlice tutup aşşağı doğru çekin,bu şekilde deri de sapasağlam kalır ve isterseniz kullanabilirsiniz.

Göründüğü kadar korkunç değildir,o simsiyah iki göze şefkatlice yaklaşın,Yılan eti müthiş olur,tabi ki yemeğe hazırlıyordu,yeme işinde yeterince bilgi sahibi değilseniz şu köprüye bakabilirsiniz:

Henüz korkudan bakamadım.Tüm cesaretimi topladığımda bakmaya çalışabilirim.:confused: Size bu yılanlarla ilgili bir anımı yazayım.Ben yılanlardan çok korktuğumu hep söylerdim.Öğrencilerim benim bu zayıf yönümü öğrendikleri zaman, bana çok kötü oyun oynadılar.Sınıf defterinin arasına yeşil renkte uzunca kıvrılma özelliği olan bir lastik yılan koydular.Yoklama alıp sınıf defterini yazmak istediğimde benden çıkan çığlıkları hayal edebilirsiniz?Meslek hayatımda birçok kez bu oyunla karşılaştım.Ama hiç kızamadım sevgili yavrularıma.Zira ben de şaka yapmayı çok severim.Onlar sadece biraz eğlenmek istemişlerdi.Hangimiz okul yıllarında yaramazlıklar yapmadık ki?:D

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Ödümü kopardınız...:DTüm cesaretimi toplayıp baktım.Ve tabi hemen kaçtım sayfadan.Buna nasıl şefkatlice bakılır ki?:confused:Demekki benden asla iyi bir komando olamazmış:confused:

Ergenekon

New member
Web sitesi
www.atsizcilar.com
Yaşasın!!! Çok güzelbir fikir bence de .Uygulamalı eğitimler her zaman daha öğretici ve faydalı olur diye düşünüyorum.Ama bu fikrin lafta kalmaması gerekir.Destekleri bekliyoruz o zaman:)
Ay Katun kedi kovalamıyoruz. Domuzlar biraz alıngandır.
Öldüremeyip yaralarsan 100 metrede dünya rekoru kırmak gerekebilir.:eek:
Ondan dolayı ben tulumumu ve tüfeğimi (daha yok) alıp güzel bir ağaç tepesi bulup, oradan avlanırım :D

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
Yılanlardan hoşlananlar var mıdır gerçektem merak ediyorum?:confused:...Sitemizdeki üyeler arasında tabi ki...:)

Türkkızı

Dost Üyeler
Yılan resmi

1_yilan-10_1_.jpg

www.resimcity.com_beyaz_yilan_resimleri.jpg