Sevgili co-adminimizin doğum günü

yağmur

New member
sevgili co-adminimiz olan ayni zamanda hayatimin anlami olan savaşim doğum günü kutlu olsun...sağlikli sihhatli,mutlu huzurlu nice yaşlara ulaşman dileğiyle canim...

DOĞUKAN

New member
Cevap: Sevgili co-adminimizin doğum günü

Savaşcığım doğum günün kutlu olsun,
sağlık ve huzur dolu nice doğum günlerine...

DOĞUKAN & GÖKTÜRK

Not: Kıymetli adminimiz GÖKTÜRK'ün internet problemi olduğu için kutlama mesajı görevini bana iletmiştir.

büzürgmeniş

Dost Üyeler

Doğum gününüz kutlu olsun Savaş Bey.Rabbim sevdiklerinizle birlikte sağlıklı,huzurlu,uzun bir ömür nasip etsin.Geleceğin size kalbinizdeki tüm dilekleri vermesini diliyorum.İyi ki doğdunuz...

BİLGE KAĞAN

Dost Üyeler
Kırmızı Benizli,Alın Teri ile Islanmış Vatanımın K

.

Hepinize cok Teşekkür ediyorum.Hayatımın Anlamı Yağmur _Cok değerli abilerim Göktürk ve Dogukan ve siz değerli sayın büzürgmeniş.İyiki varsınız.Bu mutlu günümde beni hatırladığınız için sonsuz teşekkürler.

.

CANBULAT

-Otağ Hanı-
Tanrı Dağları Yaylağım, Orhun Nehri Sulağım

Sevgili kardeşim Savaş,

Benim sinirlerimi arasıra ne kadar bozsanda, bazı insanlarla(isim vermek istemiyorum:D) ortak olup beni kandırsanda bilirsin ki seni severim :D:D

Kardeşim doğum günün kutlu olsun. Başarı, sağlık, mutluluk, seninle olsun. Yolun açık olsun. Bu arada hala bekliyorum etli ekmeği haberin olsun! Eskiden yakındım, şimdi uzaktayım! Artık nasıl ödeyeceksin kargo masrafını?:D:D:D

BAHAR

Dost Üyeler

Ekli dosyayı görüntüle 213
Sevgili Savaş kardeşim iyiki doğdun ...Nice sağlıklı mutlu uzan yıllar diliyorum....
Bir dilek tut lütfen :))Ben yağmur'a yolluyorum pastayı emeğinden ötürü:))

Son düzenleme:

DELİKURT

Dost Üyeler

Değerli kardeşim doğum günün kutlu olsun.Sevdiklerinle ve ailenle beraber sağlık ve mutluluk dolu nice yıllara ulaşman dileği ile.

SALUR

Dost Üyeler

Doğum Günün Kutlu Olsun..
Sağlıklı, Mutlu, Başarılı Bir Hayat Yaşaman Dileğiyle. Nice Senelere..

BİLGE KAĞAN

Dost Üyeler
Kırmızı Benizli,Alın Teri ile Islanmış Vatanımın K

Devrem sen zaten o oyunun rövanşını aldın diye biliyorum ben:D sende beni kandırmıstın gerci son zaman anlamıstım ama neyse:)cok sağol güzel dileklerin için....

Sayın Bahar Hanım gercektende yağmur pastayı hak etti.Hayatımda geçirdiğim en güzel dogum günü surprizlerini bana yaşattı.bundan sonra böyle güzel sogum günleri bekliyor beni demektir.Güzel dilekleriniz için cok teşekkür ederim.

Değerli Delikurt kardeşim sağol varol.Hepberaber inşallah nice yıllara ulasırız.
Sayın acı show_hatta the_acı_show arkadasım:)Güzel sözlerinle beni cok mutlu ettin.BÖyle bir günde Sizleri yanımda görmek cok hoş.