BURLA Hocamızın Doğum Günü :)

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
Cevap: BURLA Hocamızın Doğum Günü :)

Merhaba sevgili büzürgmeniş...:) Güzel sözlerin için çok teşekkür ediyorum yavrucuğum.:) Hüzünlerden uzak, her zaman tebessüm eden bir yüzle hayatın tüm zorluklarını başarıyla aşmanı diliyorum:) Güzel gözlerin daima mutlulukla parlasın:)

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Sevgili DELİKURT...Canım kardeşim, dava arkadaşım.Bu güzel sözlerine ve dileklerine çok teşekkür ediyorum:) Ben de sizleri tanımaktan dolayı çok mutluyum.Güzel gören; güzel yürekli, güzel bakan insandır.:) Seni tanımaktan dolayı memnuniyet duyuyorum...İnşallah dostluğumuz, kardeşliğimiz baki kalır sevgili DELİKURT:)

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Merhaba benim sevgili eski ve daimi dostum, sevgili korumam GÖKTUĞ'cuğum:) Çok teşekkürler canım...Ben de sana güzel ailenle beraber sağlık, huzur, başarı dolu mutlu bir hayat diliyorum...Seni tanıyalı bir yıldan fazla zaman oldu...Hep aynı vefalı tavrını sürdürdün ve her zaman bana yardımcı oldun can kardeşim.Seni tanımak bana güven ve mutluluk vermektedir.:)

DELİKURT

Dost Üyeler

burlahatun.jpg

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Canım kardeşim DELİKURT...:)Ne kadar güzel bir düzenleme yapmışsın...:)Güzel yüreğinden gelen, dostlukla ilgili bu güzel sözler için, çok çok teşekkür ederim CAN DOSTUM...:)İnşallah, ömür boyu sürecek dostluğumuz için teşekkür ediyorum.:) Dostluğa çok önem veririm ve hep dostlarımı ömür boyu yanımda görmek isterim...:)Ben dostlarıma hep böyleyim.İstenildiğim sürece hep yanlarındayım, iyi ve kötü günlerinde...Biz ''ESKİ KURTLAR'' bu kültürle ÜLKÜ OCAĞINDA yetiştik zira. :)

Volkan

-Otağ Hanı-

BURLA HATUN ablacıgım; dogum gününüzü biraz geçte olsa kutlarım .Tanrıdan size saglık,sıhhat ve sevdiklerinizle geçireceginiz uzun ve güzel bir ömür dilerim saygılarımla. :)

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Çok teşekkür ederim sevgili BU VATAN.:) Güzel dileklerin için sağolasın.İşte yıllar geçiyor...:rolleyes:Ben de 20 . yaşıma girmiş bulunuyorum:rolleyes::p:D Sizlerle beraber olmaktan çok mutluyum VATAN'cığım...:p Sana da çok güzel, sağlıklı, mutlu bir hayat diliyorum:)

DOĞUKAN

New member

yeni yaşınız hayırlı olsun

Konçuy

Dost Üyeler

Ben kutlamakta biraz geç kaldım, kusuruma bakmayın:)
Doğum gününüz kutlu olsun sayın Burlahatun. Daha nice senelere. Sevdiklerinizle her daim mutlu olun.

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Çok teşekkür ederim sevgili Konçuy.Sağolasın.Ben de ,daima; yüzünden tebessümün hiç eksik olmadan, sağlıklı, mutlu bir hayat geçirmeni diliyorum:)