BURLA Hocamızın Doğum Günü :)

SALUR

Dost Üyeler
dogum_gunu_pasta.jpg

Doğum günün kutlu olsun hocam :)

İyiki doğmuşsun :)

hayatta başarılar dilerim hocam keşkesiz, iyikili bir hayat yaşaman dileğiyle,

nice mutlu senelere....

_i_ek.jpg

Cicek%20Resimleri%20%2812%29.jpg

CANBULAT

-Otağ Hanı-
Tanrı Dağları Yaylağım, Orhun Nehri Sulağım
Cevap: BURLA Hocamızın Doğum Günü :)

Dilerim yeni yaşınızda mutlulukların en güzelini yaşar,neşenizi hiç yitirmezsiniz.Hayatınızın bundan sonrası kalbinizin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalmanız ve mutlu olmanız dileğiyle... Doğum gününüz kutlu olsun. Bu arada sakın üzülmeyin hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... :)

Turkuaz

New member

Aileniz ve sevdiklerinizle nice mutlu seneler dilerim Hocam...
Doğum gününüz kutlu olsun...

ESMA

New member

Saygıdeğer hocam,doğum gününüz kutlu olsun.Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz sağlıklı ve mutlu nice yıllar diliyorum.İyi ki sizi tanıma fırsatı bulmuşum,kendimi şanslı hissediyorum.Paylaşımlarınızdan son derece yararlanıyorum.Her şey dilediğinizden de güzel olsun.

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com

iekler.jpg

3 adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış. Birincisi demiş ki, 'karıma öyle bir hediye aldım ki, 6 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.
' Diğer ikisi anlamamışlar. 'Ne aldın?' diye sormuşlar. 'Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.' diye cevap vermiş.
İkinci adam demişki, 'Bende geçen doğum gününde karıma 4 saniyede 0'dan 100'e çıkan bişey almıştım.
' Hemen anlamışlar tabi ki: 'Heey, yoksa Ferrari mi aldın?' Adam gülümsemiş: Evet, kıpkırmızı bir Ferrari aldım. Gerçekten de ona çok yakıştı.'demiş.
Bu sefer üçüncü adama sormuşlar: 'Peki sen ne aldın karına?' Adam demiş ki: Ben öyle bişey aldım ki; sadece 2 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.
' Adamlar şaşırmışlar: 'Atıyorsun!' demişer, 'Öyle bir araba olmaz ki!' Adam cevap vermiş: 'Araba aldığımı kim söyledi? İşte bunu a ldım demiş. Ne aldığını görmek için TIKLAYIN

Valla abla biliyorsun ben sana sataşmadan duramam
İYİKİ DOĞDUNNN.

cCcYALNIZKURTcCc

New member
Dogum günün kutlu olsun abla saglikli mutlu ve uzun ömürler dilerim

argyranthemum.jpg

coskunonen_b007-a-papatyalar-2.jpg

papatya_550.jpg

Kirmizi_Beyaz_Guller.jpg

tek%20gül%202.jpg

VintageGarden.jpg

54sx6.jpg

papatya_resimleri_06.jpg

kir_cicekleri_ilkbahar.jpg

DSC_0046.JPG

kircicekleri.jpg

ÜLKÜCÜ YEMİNİALLAH a
KURAN a
Bayrağa
Vatan'a ve Silaha YEMİN OLSUN
Sehitlerim
Gazilerim
Emin olsun
Ülkücü TÜRK gençliği olarak
Kominizm'e
Faşizm'e
Kapitalizm'e
Ve her türlü emperyalizm'e karşı
Mücadelimiz devam edecektir
Kavgamız;
Son nefer
Son nefes
SON damla kana kadardır !
Kavgamız;
Milliyetçi TÜRKİYE ye TURAN'a kadardır
Başbuğ'umuz emin olsun !
Yılanlardan olmayacağız !
Satanlardan olmayacağız !
Kaçanlardan olmayacağız !
Yıkılmayacağız !
BAŞARACAĞIZ !
BAŞARACAĞIZ !
BAŞARACAĞIZ !
TANRI TÜR'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN........

Moderatör tarafında düzenlendi:

ARIKBUKA

Halkla İlişkiler

Doğum gününüz kutlu olsun Sn. Hocam,koca bir ömrü sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileklerimle.

Bige-tuğ Tulken

Halkla İlişkiler

İyi ki doğdun ve iyi ki seninle tanıştım ablam ! Bu dünyadan giderken özleyeceğim nadir şeylerdensin.

büzürgmeniş

Dost Üyeler

İyi ki doğdunuz Burlahatun,doğum gününüz kutlu olsun.Kalp güzelliğinize layık nice güzel yıllara...

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Sevgili oğlum SALUR.Sen benim neşe kaynağımsın:)Doğum günümü hatırlayıp kutlamandan çok büyük mutluluk duydum.Çok teşekkür ederim canım.:)Ben de sana; hayatın boyunca hep gülümseyerek karşılayacağın içini ısıtan dostlarlarla karşılaşmanı ve sağlık,huzur başarı dolu uzun bir yaşam diliyorum:)

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Sevgili CANBULAT...Can oğul.:)Çok teşekkür ederim bu güzel dileklerin için:)Seni tanıdığım için, senin gibi vefalı bir oğula sahip olduğum için çok mutluyum.Seni her zaman sağlıklı, huzurlu,mutlu ve başarılı görmek istiyorum.:)

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Sevgili TURKUAZ...Güzel dileklerine çok teşekkür ederim sevgili can dostum:)Seninle çok şeyler paylaştık...Hep güven veren bir can dost oldun.Seninle olan dostluğum daima sürsün isterim.:)İnşallah sen de sevgili ailen ve kendi kuracağın mutlu yuvanla her zaman mutlu olursun:).Yüzünden tebessümler hiç eksik olmasın canım:)

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Can kardeşim, sevgili dostum GÖKTÜRK...Her zamanki gibi beni yine fıkranla güldürdün.:D Şarkıyı da çok beğendim...Sen de, benim vazgeçilmez bir neşe kaynağımsın.:pEn mahsun anlarımda bile beni tebessüm ettirmeyi, güldürmeyi başarıyorsun:rolleyes::Dİyiki seni tanımışım...Daha seninle çok işlerimiz var biliyorsun:rolleyes::DÇok teşekkür ediyorum sevgili dostum her şey için.Uzaklarda olsak da yüreklerimiz daima birlikte.İnşallah hep devam eder bu dostluğumuz:)

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Sevgili kızım ESMA'cığım...Seni görmedim ama gıyaben çok iyi tanıyorum.:)Birisi senden bana hep sevgiyle bahsediyor.:rolleyes:İnşallah çok mutlu olursunuz yavrucuğum:)
yazılarımdan yararlanmana sevindim:) Ben de güzel sözlerine çok teşekkür ediyorum.Umarım bir gün ''birisi'' ile beni ziyarete gelirsiniz sevgili kızım:) Bil ki o ''birisi'' tarafından çok seviliyorsun ESMA'cığım:)

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Merhaba sevgili kardeşim YALNIZKURT...:)Güzel dileklerine ve çiçek bahçesine çok teşekkür ediyorum.:)Kısa süre içinde seni tanıdım ve bu tanışmadan dolayı da çok büyük mutluluk duydum kardeşim.Dünyaya aynı pencereden bakan ve aynı değerleri paylaşan dostlar bulmak çok güzel bir duygu...:)Seninle olan arkadaşlığımızın, daimi sürecek bir dostluğun başlangıcı olduğunu düşünüyorum:) Seni tanıdığım için çok mutlu oldum kardeşim:) Dostlar arasına hoş geldin:)

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Merhaba ARIKBUKA...:) Güzel dileklerine çok teşekkür ediyorum kardeşim.:)Ben bu güzel sitede siz dostlarımla olmaktan çok keyif alıyorum.:)Adeta bir hayatı paylaşıyoruz hep beraber...Size de güzel bir yaşam diliyorum.Yüzünüzden tebessüm hiç eksik olmasın kardeşim:)

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Sevgili BİGE'ciğim...Güzel ve cesur kızım...:) Yüreğinden gelen güzel sözlerin için çok teşekkür ediyorum yavrucuğum:) Ben de, seni tanımaktan dolayı mutluluk duyuyorum.:) İnşallah her zaman sağlıklı, huzurlu, sevdiğin insanla mutlu ve çok başarılı bir yaşam sürersin...Bilki ben de seni yakından izliyor ve çok takdir ediyorum canım:)

DELİKURT

Dost Üyeler

Değerli Ablacığım,
İYİKİ VARSIN ,İYİKİ TANIMIŞIZ SENİ... Bu dünyada tanıdığım güzel insanlardan birisiniz.Umarım hayatınızdan güzellikler eksik olmaz. Her şeyin en iyisini hak ettiğinize inanıyorum.Güneş kadar sıcak,kar tanesi kadar berrak ,yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle.Doğum gününüz kutlu olsun.İyi ki doğdunuz iyi ki varsınız..
Nice mutlu ve kutlu yıllara hep birlikte..

pasta.jpg

Göktuğ

Halkla İlişkiler

Doğum gününüz kutlu olsun nice sağlıklı ve mutlu yıllar geçirmeniz dileğiyle.