Burcuna bak kendine aşık et

BİLGE KAĞAN

Dost Üyeler
Kırmızı Benizli,Alın Teri ile Islanmış Vatanımın K
Burcuna bak kendine aşık et

Boğa burcunu iyi bir restoran etkiler. Koç'u parfümler. İşte astrolog Claire Petulengro'ya göre, insanı burcuna göre aşık etme yolları...

Koç burcu:
Önce güzel kokup kokmadığınıza özen gösterin. Lüks ve pahalı kokuları severler. Ucuz giyinmeyin.
Boğa burcu: Hayatları yemek, seks ve para üzerine kurulduğundan iyi bir restoran, gece kulübünden daha etkili olur.
İkizler burcu: Onu yeni açılmış bir yere götürün. Çok zor elde edilen rolü de oynamaya kalkmayın.
Yengeç burcu: Biraz uzak durun. Onlar sırlarını koruyanlardan hoşlanırlar. Size güvenmesi zaman alacaktır.
Aslan burcu: Ne kadar para kazandığınızı, başarınızın göstergesi olarak algılayacağı için kazancınızı bilmek ister.
Başak: Detaya çok dikkat ettiklerinden giyiminize ve saçınıza özen gösterin.
Terazi: Gülmeyi pek severler. Komik fıkralar ve hikayeler anlatın. Ama şarkı söylediklerinde sakın gülmeyin. Müziğe karşı kabiliyetleri olduğunu sanırlar.
Akrep: Kendiniz olun. Farklı görünmeye çalışanlardan hoşlanmazlar.
Yay: Onlarlayken alışılmış ve denenmiş metotlar kullanmayın. Yenilik severler.
Oğlak: Onun için ne kadar kazandığınız, hangi ülkeleri gördüğünüz, kimleri tanıdığınız önemlidir. İltifatı sever.
Kova: Kendilerini beğenmiş gibi görünürler ama aslında değildirler. Aptal hiç değildir. Romantiktirler.
Balık: Denizle ilgili her şeyi severler. İnsanlar hakkındaki kararlarında genelde yanılmazlar.
hürriyet...

yağmur

New member
Vay İlgİnÇ GerÇkten.teŞekÜrler SavaŞ.

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
Ben bir balığım ve denizi de çok severim.Ayrıca önsezilerim çok kuvvetlidir.Demekki benim için geçerli özellikler.Ama yükselene de bakmak gerekir.Yükselen burcunun özellikleri baskın olduğunda ana bucun özelliklerini etkilermiş.:)

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
Yine Balık çıktı:cool:

Geçmiş olsun METE kardeşim...Siz isterseniz bütün burçların özelliklerini okuyun.Hangisi size daha uygunsa onu yükselen burç ilan edin.:DZira bazı yerlerde yanlış tesbit yapılabiliniyormuş.Ya da doğum saatinizi bir daha sorun annenize.:D

metetuncay

Dost Üyeler
Web sitesi
www.dildebirlik.org
Doğum saatimden eminim, balık burcunun çoğu özelliğini taşırım da denizi kullanıp kim beni aşık edecek ona şaştım, pek sevmediğim bir şeyle:)