Ah Doğu Türkistan’ım

Alp Er Tunga

New member
Ah Doğu Türkistan’ım

Ah Doğu Türkistan’ım ah. Rusların işgalinden kurtulduktan sonra bu seferde diğer komünistler boş durmadı. Rusya’dan sonra bu seferde çin geldi ana yurduma kondu. İşgal etti ana yurdumu. Doğu Türkistan orta asya da yer alan bizim ana yurdumuz olarak bilinen bir yer. Çine hemen sınırdır. Çinli deyin akla gelen ilk şey ata düşmanı olmasıdır. Hakikaten ata düşmanı bakın ta GÖKTÜRKLERDEN hatta daha öncesinden beri bize düşmanlar. Bugün düşmanlıkları hala bitmiş değil. Baktılar savaş meydanında TÜRKÜN sırtı yere gelmez kahpelik yapalım onları öyle yenelim dediler. Velhasıl kelam geldiler ana yurduma oturdular. Ana yurdumdaki kardeşlerime kafatasının derisini yüzmeye varan işkenceler yapıyorlar. Hatta geçenlerde bir cami yıktı Çinliler. Evet, yanlış okumadınız Doğu Türkistan da Çinliler cami yıktılar. Bu yüzden çin malı almamaya dikkat ediyorum. Niye? Eğer çin malı alırsam kardeşlerime zarar vereceğimi biliyorum. Gidiyorum arıyorum çin malı olmayanı belki Türk malı buluyorum onu alıyorum. %99 çin malı almıyorum. Sizlere de almamanızı tavsiye ederim.
Yazıma son verirken Cenabı-ı Allah Hür Gök Bayrağın yeniden göndere çekildiği günleri bizlere göstersin…
Dayan Doğu Türkistan’ım bizler geliyoruz….az daha sabredin…

Yazının tamamı kendime aittir...

CANBULAT

-Otağ Hanı-
Tanrı Dağları Yaylağım, Orhun Nehri Sulağım
Sadece biz Türklerden başka herkes tarihini unutmuyor. M.Ö senelere dayanan kini unutmuyorlar. Ermeniler unutmuyorlar. Haçlı ordusunun yumurcakları unutmuyorlar. Ama biz unutuyoruz. Unutmak neyse hatırlatınca da boşver diyoruz. Allah akıl fikir versin herkese.

Bige-tuğ Tulken

Halkla İlişkiler
Vaktidir

Kan tutunca yağız eri
Göğü dinle kün vaktidir
Tan yerinden İsrafil'in
Yiğitlere ün vaktidir
İzbesine girer yılan
Suya iner susuz ceylan
Şahlanır yüzbin küheylan
Sanılırki Hun vaktidir
Bellidir yol bellidir yön
Bellidir sağ sol arka ön
Ey Türk titre kendine dön
Denildiği gün vaktidir
Gitmez olsa da hoşuna
Sarıl milletin işine
Tükürüp durma boşuna
Saratların gün vaktidir
Yeter kanla kin yoğurman
Yetişir çile eğirmen
Hak'ka dönsün bu değirmen
Kına gibi un vaktidir

Atilla Yılmaz`ın sevdiğim bir şarkısı. Makaleniz için teşekkürler andam.

Alp Er Tunga

New member
birilerine bişeyler anlatabildiysem ne mutlu bana...