Adobe Flash Professional CS5.5 |Orjinal TÜRKÇE|

cpu78

New member
Katılım
6 Ağu 2011
Mesajlar
282
Tepkime puanı
0
Puanları
0flpcs5.jpg

Flash Professional nedir?
Adobe® Flash® Professional CS5.5 yazılımı, etkileyici etkileşimli içerikler oluşturma konusunda sektöre yön veren geliştirme ortamıdır. Masaüstlerinde, akıllı telefonlarda, tabletlerde ve televizyonlarda hedef kitlenize sürekli olarak sunabileceğiniz geniş kapsamlı deneyimler oluşturun.


Bir kere oluşturun, istediğiniz yerde kullanın
Çeşitli aygıt ve platformları hedefleyen birden çok FLA dosyasını verimli biçimde yönetin. Masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve televizyonlar için içerik oluşturmak amacıyla Adobe® Flash® Professional CS5 yazılımını kullanın.

Genişletilmiş platform ve aygıt desteği
İzleyicilere en son Adobe Flash Player ve AIR çalıştırıcısı aracılığıyla ve Android, RIM, iOS, webOS ve Adobe Digital Home aygıtları üzerinden ulaşın.


Mobil gelişmeler için verimli iş akışları
Birden fazla aygıtı hedefleyen FLA proje dosyalarını yönetin. Çeşitli ekran ve aygıtlar için etkili bir şekilde içerik oluşturmak, test etmek, paketlemek ve dağıtmak için belgelerde ve aygıt hedeflerinde kod ve varlıkları paylaşın.Sahne alanını yeniden boyutlandırırken içerik ölçekleme
Farklı ekran boyutları için en iyileştirilmiş belgelerde sembol ve hareket yollarını paylaşırken zaman kazanın.


Geliştirilmiş katman kontrolü
Katmanları birden fazla dosya ve projeye kopyalarken önemli belge yapısını koruyun.


Standartlaşan Yayınlama Ayarları iletişim kutusu
Yeniden tasarlanan Yayınlama Ayarları iletişim kutusuyla içerikleri çabuk ve daha verimli yayınlayın.


Mobil içerik geliştirme
Çeşitli mobil ve tüketici aygıtları için içerik planlama, önizleme ve test etme konularında Adobe Device Central yazılımını kullanın.


Çapraz platform desteği
İstediğiniz işletim sisteminde çalışın: Mac OS ya da Windows®Sembol rasterleştirme ve daha iyi performans
Mobil aygıtlarda CPU, pil ve görüntü oluşturma performansını geliştirmek için yeni araç seçeneklerini, sahne alanı sembol rasterleştirmeyi ve Özellik Denetçisini kullanın.


Artımlı derleme
Gömülü yazı tipi ve ses dosyalarını kullanan belgelerin derleme zamanını azaltmak için varlık önbelleğe alma özelliğini kullanın ve zengin içerikleri daha hızlı dağıtın.


Otomatik kaydetme ve dosya yükseltme
Bilgisayarınız çöktükten ya da elektrik kesildikten sonra bile dosyalarınızın tutarlılığını ve bütünlüğünü sağlayın.


CS Live çevrimiçi hizmetler ile entegrasyon
Acrobat.com, Adobe CS Review ve SiteCatalyst® NetAverages™ gibi Adobe CS Live çevrimiçi hizmetleriyle entegrasyon sayesinde daha verimli çalışın.


İfadeli tasarım
Yaratıcı vizyonunuzu, tipografik doğruluk, mizanpajda aslına uygunluk ve etkileyici hareket düzenleme özellikleriyle açık bir şekilde ifade edin.

Gelişmiş çizim araçları
Akıllı şekiller ve güçlü tasarım araçlarıyla resimleri etkili ve kusursuz bir şekilde tasarlayın.


Sektörün önde gelen animasyon araçları
Zaman Çizelgesi ve Hareket Düzenleyiciyi kullanarak ara hareket oluşturup düzenleyin ve karakter animasyonları için doğal hareket oluşturmak için ters kinematikleri kullanın.


Profesyonel video araçları
Projelerinize kolaylıkla video ekleyin ve ürününüzle birlikte verilen Adobe Media Encoder uygulaması ile video klipleri dönüştürün.


Filtre ve karıştırma efektleri
Etkileyici içerikler oluşturmak için metinlere, düğmelere ve film kliplerine ilgi çekici görsel efektler ekleyin.


Nesne temelli animasyon
Her bir animasyon niteliği üzerinde kontrol sahibi olun ve araları anahtar kareler yerine doğrudan nesnelere uygulayın. Bezier tutamaçları ile hareketler üzerinde kolayca değişiklik yapın.


3B dönüştürme
x, y ve z eksenleri boyunca animasyon yapmanızı sağlayan, heyecan verici, yeni 3B çevirme ve döndürme araçları ile 2B nesneleri 3B alanda canlandırın. Herhangi bir nesneye yerel veya genel dönüşümler uygulayın.

Kemik aracı için hareket
Kemik aracının hareket nitelikleriyle yaylanma ve zıplama gibi gerçekçi ve etkileyici animasyon özellikleri ekleyin. Geliştirilmiş ters kinematik motoru, basit ve tanıdık bir arayüz üzerinden daha gerçekçi ve karmaşık fiziksel hareketler sağlar.


Deko çizim fırçaları
Deko aracı için kapsamlı bir fırça setiyle gelişmiş animasyon efektleri ekleyin. Hızlı bir şekilde bulut veya yağmur gibi parçacıklı durumlar için hareket yaratın ve birden çok nesneyle stilize edilmiş çizgi veya desenler çizin.

Kolay video entegrasyonu
Sahne alanı üzerinde video yeri belirleme özelliği ve işaret noktaları özellik denetçisi ile video gömme ve kodlama süreçlerini standartlaştırın. FLV bileşenlerini doğrudan sahne üzerinde görün ve yürütün.


Gelişmiş metin motoru
Metin Mizanpajı Çerçevesi aracılığıyla küresel çapta çift yönlü dil desteği ve gelişmiş baskı kalitesinde tipografi API'ları edinin. İçerikleri diğer Adobe ürünlerinden içe aktarırken sütunlardaki metinleri biçimlendirin ve mizanpajın aslına uygunluğunu daha fazla koruyun.


Ters kinematik desteği tutturma
Ters kinematik kemiklerini sahneye kilitleyin ve seçili kemiklere sahne seviyesi hareket sınırlamaları ayarlayın. Her katman için birden fazla yayılma alanı oluşturun ve yürüme döngüsü gibi daha karmaşık armatür hareketleri tanımlayın.


Unified Creative Suite arayüzü
Tüm Adobe Creative Suite® sürümlerinde bulunan ve araçlarla düzenli çalışmanızı sağlayan panel sabitleme özelliği ve hızlandırılmış davranışlar sayesinde verimliliğinizi artırın.


Creative Suite entegrasyonu
Adobe Photoshop® CS5 ile bitmap görüntülerin tam düzenlemesini gerçekleştirin, Adobe InDesign® CS5.5 yazılımından FLA dosyalarını doğrudan içe aktarın ve Adobe Flash Builder™ 4.5 yazılımıyla yakından entegre edin.


Müşteri kaynaklı geliştirmeler
Metin Mizanpaj Çerçevesi gelişmiş kontrolleri dahil kullanıcı talepleri üzerine yapılan sayısız geliştirmelerden yararlanın.


Hızlı ve kolay bir şekilde kod yazın
Güçlü içerik oluşturma araçları ve Adobe Flash Builder™ yazılımı ile entegrasyon sayesinde hızlı ve etkili bir şekilde kod yazın. Mobil aygıtlar için iyileştirilmiş, genişletilebilir kod parçacıklarını görsel olarak dahil edin.

ActionScript düzenleyicisi
Özel sınıf kod ipuçları ve kod tamamlamayı içeren yerleşik ActionScript düzenleyicisi ile geliştirme sürecini hızlandırın. ActionScript kullanmanın temel ilkelerini hızlıca kavrayın veya kendi kod kitaplıklarınıza ya da harici kod kitaplıklarına daha etkili bir biçimde başvurun.


Kesintisiz mobil test etme
Bir USB kablo ile bağlanan Adobe AIR etkinleştirilmiş aygıtlarında kaynak düzeyinde hata ayıklama uygular ve içerikleri doğrudan aygıtta çalıştırır.


XML tabanlı FLA kaynak dosyaları
FLA dosya formatının XML tabanlı uygulamasıyla projelerde daha kolay işbirliği yapın. Sıkıştırılmamış projeler, görüntüler gibi varlıkları hızlıca yönetmenize ve değiştirmenize izin verecek şekilde, klasörler gibi görünür ve kullanılır.


Kod Parçacıkları paneli
Sık kullanılan işlemler, animasyon, çok noktalı dokunma hareketleri ve daha fazlası için önceden yazılmış güvenilir kod parçacıklarını kullanarak projelerinizi daha hızlı tamamlayın. ActionScript® 3.0 dilini öğrenmenin daha kolay bir yolunu da keşfedin.


Geliştirilmiş kod parçacıkları işleme
Önizleme için yeni pick whip aracını kullanın ve mobil ve AIR uygulamalarında, ivmeölçer ve çok noktalı dokunma hareketlerinde kullanılan kodlar da dahil olmak üzere 20'den fazla yeni kod parçacığını görsel olarak ekleyin.


Flash Builder Entegrasyonu
Flash proje dosyalarınızı, daha verimli şekilde test etmek, hatalarını ayıklamak ve yayınlamak için içeriği Flash Builder yazılımı ile kullanabilen geliştiricilerle daha yakından çalışın.

mlbitlogo.jpg

http://letitbit.net/download/96047.9a14b2a7040b04820fd8db68152a/FLSH55.TR.part1.rar.html
http://letitbit.net/download/82784.8cb8a9ae831ded6bd9e6f37a0860/FLSH55.TR.part2.rar.html
http://letitbit.net/download/43189.4059c9920405fc6854cdad21cb0f/FLSH55.TR.part3.rar.html
http://letitbit.net/download/35437.3b42adf8b1c3f6d9657f28a0f33e/FLSH55.TR.part4.rar.html
 
Üst