Bu Siteden Her Türlü Alıntı Yapmak Serbesttir. Sitenin Tüm Hakları "KIBRIS TÜRK MİLLETİNE" Aittir. www.kibris1974.com'un Varlığı Türk Varlığına Armağan Olsun

Sitemizde Reklam Alanlarını Kullanabilmek İçin Mehmetçik Vâkıfına Veya Mücahitler Ve Şehit Aileleri Derneğine Yatırmış Olduğunuz Bağış Makbuzunu [email protected] Adresine İletmeniz Yeterlidir...

Geri git   KIBRIS1974 FORUM " Kibris TÜRK tarihi araştırmaları , Gündem haberleri, KIBRIS da kim kimdir ne nedir , kibris videolari resimleri dökümanları indir" > Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti > KKTC'ni Koruma Derneği > Gelen Mesajlar
Kayıt ol Yardım Üye Listesi Ajanda Arama Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi
Haluk H. Ongar
Cevaplar
0
Sonraki Konu
sonraki Konu
Haluk H. Ongar Konusunu Görüntüleyenler

Görüntüleme
736
Önceki Konu
önceki Konu

Seçenekler Stil
Alt 19-09-2008, 04:36 PM   #1
KKTC Koruma
Dost Üyeler

Bilgiler
Konular:
Uye No:3316

Ettiği Teşekkür: 56
4 Mesajına 8 Kere Teşekkür Edlidi
İlgi Alanları
Extra:
KKTC Koruma is on a distinguished road
Standart Haluk H. Ongar

Salih Bey İyi Günler,

Size daha önce bir bilgi veremedim ve yardımcı olamadım.
Çünkü ÖNCE VATAN oluşumu konusunda ciddi sorunlar ortaya çıktı. Biz de, Ankara organizasyonunu bozmamak için, işin dışında kaldık.
Ben, şahıs olarak 20 Mayıs’ta Ankara’da olacağım. Ali Aslan Bey ile (kabul ederse) ÖNCE VATAN Ankara Geçici Yürütme kurulu oluşumu için toplantı yapacağız.
Sizler de, KIBRIS’TA ÖNCE VATAN KIBRIS GEÇİCİ YÜRÜTME KURULUNU oluşturmak isteğinde iseniz, Ankara’da hem sizinle tanışmak ister, hem de bu konuyu görüşürüz.
Sizden haber bekliyorum.

NOT: Biz, ÖNCE VATAN adı altında İstanbul – Kadıköy’de de bir yürüyüş yapacağız. İstanbul ‘da olursanız, ayrıca görüşürüz.

Saygılarımla

Haluk H. Ongar
ONCE VATAN IgYK DONEM ORGUTLENME SORUMLUSU
15.05.2006
KKTC Koruma isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Haluk H. Ongar

Şu an bu konuyu KIBRIS FORUM içerisinde toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil

KIBRIS Forumda şu an Sistem size Haluk H. Ongar konusunu gösteriyor.Bu konu forum içerisinde 736 kez görüntülenmiş. Haluk H. Ongar Bu konu hakkında google araması yapmak istiyorsanız Haluk H. Ongar tıklayınız