Bu Siteden Her Türlü Alıntı Yapmak Serbesttir. Sitenin Tüm Hakları "KIBRIS TÜRK MİLLETİNE" Aittir. www.kibris1974.com'un Varlığı Türk Varlığına Armağan Olsun

Sitemizde Reklam Alanlarını Kullanabilmek İçin Mehmetçik Vâkıfına Veya Mücahitler Ve Şehit Aileleri Derneğine Yatırmış Olduğunuz Bağış Makbuzunu [email protected] Adresine İletmeniz Yeterlidir...

Geri git   KIBRIS1974 FORUM " Kibris TÜRK tarihi araştırmaları , Gündem haberleri, KIBRIS da kim kimdir ne nedir , kibris videolari resimleri dökümanları indir" > Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Güncel Köşe Yazıları > Alihan Pehlivan
Kayıt ol Yardım Üye Listesi Ajanda Arama Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi
Dome Otel CTP'nin Malı Mı ?
Cevaplar
0
Sonraki Konu
sonraki Konu
Dome Otel CTP'nin Malı Mı ? Konusunu Görüntüleyenler

Görüntüleme
402
Önceki Konu
önceki Konu

Seçenekler Stil
Alt 31-01-2012, 11:16 PM   #1
Alihan Pehlivan
Onursal Üye

Alihan Pehlivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Konular:
Uye No:23354

Ettiği Teşekkür: 0
404 Mesajına 787 Kere Teşekkür Edlidi
İlgi Alanları
Extra:
Alihan Pehlivan is on a distinguished road
Standart Dome Otel CTP'nin Malı Mı ?

2009 seçimleri öncesinde çok konuşulan konuların başında geliyordu Dome Otel. Otelin CTP eski milletvekili Bayram Kahraman’a verilmesi günlerce konuşulmuş hatta UBP’nin seçim argümanlarına bile girmişti. Seçimler geldi geçti Dome Otel unutuldu. Allah var Bayram Karaman’da oteli güzelleştirmek için ne gerekiyorsa da yaptı. Hatta otelin güzelleşmesi için “hellim” bile dağıttı. Son günlerde Sim TV’de bir reklam filmi dönüyor. CTP için hazırlanan filimde otelin şuan ki yönetimin başında olan Bayram Kahraman dâhil bir sürü CTP’li çıkıp parti propagandası yapıyor. CTP reklam filmi Dome Otelde çekilmiş, muhtemelen bizim “hellim” hazırladı bunuda. Neyse gelelim esas konumuza. Eğer UBP iktidarında UBP’li bir vekile Dome Otel verilmiş olsaydı ve bende UBP için bir reklam filmi hazırlamış olsaydım ve bunu da Dome Otel’de çekmiş olsaydım CTP’li arkadaşlar bana dünyayı dar ederlerdi herhalde. Ama şimdi kimse ses çıkartmıyor, çıkartmaya da niyet yok zatenUBP’de. Sadece içimde kalmasın diye yazdım. Art niyet falan yok, sadece “hoş olmadı” BENCE. Ha birde otelin ve otelin içindeki balık restaurantının reklamları var. Yenidüzen, Sim ve Kıbrıspostası’nda. Ne kadar da “hellim” kokuyor demi bu işler. Aman boş boş ver kime ne, alan almış satan satmış, BANA NE!

Kortay neden rapor aldı?

Milli Eğitim Bakanlığı Orta Eğitim Dairesi Müdürü Mehmet Kortay geçenlerde 3 gün rapor almış. Hafta sonu dahil dairede çalışan birisi için 3 gün rapor bana biraz garip geldi. Konuyu biraz araştırdım. Meğerse Kortay çarşıda fena benzetilmiş. O kadar sinir olmuş ki tüm sinir sistemi çökmüş adeta. Ve kendine gelebilmek içinde 3 gün rapor almak zorunda kalmış. Daha başka şeylerde anlattılar ama burada yazmak olmaz. Neyse çok ama çok geçmiş olsun Sayın Kortay!

Kemal Çoğaloğlu star oluyor!

Maliye Bakanlığının en eski emektarı Kemal Çoğaloğlu (Maliyenin Kemal Abisi) yakında emekli olacak. Ancak geçenlerde adaya gelen Türkiye’nin ünlü sanatçısı Yunus Bülbül, Kemal Abiye yeni çekeceği filimde önemli bir rolü teklif etmiş. Teklife sıcak bakan Kemal Abi sizin anlayacağınız yakında star olacak. Yunus Bülbül’ün çekeceği film projesinin dizi Türkiye’nin ünlü bir kanalında dizi de olabileceği bize gelen bilgiler arasında. Ee son zamanlarda epeyce ünlümüz bizi Türkiye’de başarı ile temsil ederken şimdi Kemal Abimizde bu ünlüler arasına girmeye hazırlanıyor.

“Cikla partisi sönük geçti”

Her yıl geleneksel olarak Karpaz’da yapılan cikla partisi bu yıl sönük geçti. Geçen yılın yarısı kadar bile bir kalabalık toplanmadı. Her yıl Gönyeli Avcılık ve Atıcılık federasyonun himayesinde yapılan yılsonu cikla partisine bu yıl federasyonun içinde yaşanan kırılmalardan ötürü gelen sayısında önemli bir oranda düşüş yaşandı. Hasan Kolozali, Gönyeli’den bu yıl herkesi Karpaz’a götürmeyi başaramadı. Oysa 2 yıl önce yapılan cikla partisi Türkiye’de “Yaban TV” de bile günlerce gösterilmişti.

Çetin Öztel ortaya çıktı!

Gazimağusa’nın en renki kişileri arasında yer alan Çetin Öztel, dün nihayet ortaya çıktı. Uzun zamandır sesi ve soluğu kesik olan ve Çetin ağabey, dün Kıbrıs Gazetesinde yer alan bir haberde Gazimağusa belediyesine isyan ediyordu. Belli ki canını çok sıkmışlar. Bizden Oktay Kayalp’e söylemesi, kızdırma Çetin Ağabeyimizi.

Karahasan ve Pınar ne konuştular?

Milliyet Gazetesinin Kıbrıs Temsilcisi Sefa Karahasan ile İçişleri Bakanlığının Basın danışmanı Nazmi Pınar dün öğleden sonra bir mekanda baş başa yemek yerlerken görülmüşler. Uzun zamandır bu ikiliyi birlikte görmemiştik doğrusu. Kafa kafaya verip uzun uzun konuşmuşlar. Bize gelen bilgilere göre Sefa ile Nazmi’nin buluşmasının ardından mutlaka bir şeyin geleceği yönünde. İzlemeye aldık bu ikisini şimdilik.

Çatlı’da çatıdır kuruyor

Malum dün karneler orta sınıflara dağıtılmadı. Bu durma da en çok veliler kızdı. İş adamlarımızdan Mustafa Göçer (Çatlı) dün oğlunun karnesini göremeyince çok sinirlenmiş. Hemen bir çadır siparişi vermiş. Bugün adaya gelecek olan çadırı yarın KTOEÖS’nin önüne kuracakmış ve tek başına da eyleme başlayacakmış. Çadırın önüne ateş te yakarsan bir de kebap yaparsan söz bende sana gelip destek olacağım Mustafa Bey.

MIŞ-MUŞ

*Yunanistan, Almanya'nın, ülkenin devlet bütçesi kontrolünün AB tarafından yapılması ve Almanya Başbakanı Merkel'in Atina'ya bir "Bütçe Komiseri" atanması önerisini tartışıyorMUŞ!

-Afrika durma oraya da el at

Eurostat, Yunanistan’dan sonra işsizliğin en çok arttığı ülkenin Güney Kıbrıs olduğunu açıklaMIŞ!

-Allah anavatanımıza zeval vermesin. Yoksa durum ortada!

KKTC Arıcılar Birliği, “arıcılığa başlangıç” kursu düzenliyorMUŞ!

-Birde bizim arı gibi sokan gazeteciler var. Onlara da bir şeyler yapsalar ya.

Günün Sözü

BİZİM TEMEL
İngiliz, Fransız ve Laz gene beraberler..

İngiliz - Golf için bir sopa, bir top ve bir delik gerekir, bende bir sopa var.

Fransız: - Bende de bir top var.

Temel: - Ben oynamıyorum.

Günün Fotoğrafı

Güven Usta ile tavla maçı oynama kararımdan sonra ilk destek Tarım bakanımızdan geldi.
Sayın Bakan beni kursa göndermeyi ve tüm masrafları da ödemeyi kabul etti.
Alihan Pehlivan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Şu an bu konuyu KIBRIS FORUM içerisinde toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil