Bu Siteden Her Türlü Alıntı Yapmak Serbesttir. Sitenin Tüm Hakları "KIBRIS TÜRK MİLLETİNE" Aittir. www.kibris1974.com'un Varlığı Türk Varlığına Armağan Olsun

Sitemizde Reklam Alanlarını Kullanabilmek İçin Mehmetçik Vâkıfına Veya Mücahitler Ve Şehit Aileleri Derneğine Yatırmış Olduğunuz Bağış Makbuzunu [email protected] Adresine İletmeniz Yeterlidir...

Geri git   KIBRIS1974 FORUM " Kibris TÜRK tarihi araştırmaları , Gündem haberleri, KIBRIS da kim kimdir ne nedir , kibris videolari resimleri dökümanları indir" > Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Güncel Köşe Yazıları > Hüseyin LAPTALI
Kayıt ol Yardım Üye Listesi Ajanda Arama Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi Sen Alemi Aptal, Milleti Kör Sanan Hainler Mi Arıyorsun!..
Cevaplar
0
Sonraki Konu
sonraki Konu
Sen Alemi Aptal, Milleti Kör Sanan Hainler Mi Arıyorsun!.. Konusunu Görüntüleyenler

Görüntüleme
295
Önceki Konu
önceki Konu

Seçenekler Stil
Alt 04-02-2009, 12:13 PM   #1
Hüseyin LAPTALI
Onursal Üye

Hüseyin LAPTALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Konular:
Uye No:2166

Ettiği Teşekkür: 436
437 Mesajına 1655 Kere Teşekkür Edlidi
İlgi Alanları
Extra:
Hüseyin LAPTALI is on a distinguished road
Standart Sen Alemi Aptal, Milleti Kör Sanan Hainler Mi Arıyorsun!..

SEN ALEMİ APTAL, MİLLETİ KÖR SANAN HAİNLER Mİ ARIYORSUN!..

GKRY Başkanı Hristofyas'ın Yılbaşı konuşmasını bir türlü hazmedemiyorum. Hainler nasıl hazmediyor, anlamıyorum.
1. "Güçlerimizi birleştirelim, mücadeleyi sürdürelim."
Hangi gücü birleştirip, kime karşı mücadele sürdüreceksin bre utanmaz adam. Kıbrıs Türk'ünü Anavatan'a karşı isyana davet ediyor. Neden? KKTC'de böyle hainler bulabiliyor da ondan.
2. “Türkiye ile Türk askerini Kıbrıs’tan uzaklaştırıp halkımızı ve vatanımızı yeniden birleştireceğiz.”
Hele bir Türk askeri gitsin ben sana yapacağımı bilirim. Vay be!..
3. "Doğrudan müzakereleri sona erdirmeyi aklımdan bile geçirmiyorum."
Yani sen istediğin kadar konuş, bir kulağımdan girer öbür kulağımdan çıkar. İstediğimi alıncaya kadar, sen teslim oluncaya kadar dinlerim.
4. "2009′un işgale son vermesini, ülkemizin ve halkımızın yeniden birleşmesini gündeme getirmesini diliyorum."
Kimin ülkesinin hangi halkın. Ne zamandan beri birleşikti ki?
5. "Taksim kimsenin işine gelmez. Kıbrıslı Rumların da, Kıbrıslı Türklerin de… Taksim herkes için felakettir."
Uyanığa bak. Kıbrıs Türk Halkını aptal yerine koyuyor. Malı götürecek.
6. "Bu zor ülküyü başarmak için; başkanlığa seçildiğimiz ilk günden beridir yaptığımız gibi kararlılıkla, sorunun çözüm ilkelerinde tutarlılıkla çabalamaya devam edeceğiz"
Munis, cana yakın uysal bir yaklaşım. 1974 Mutlu Barış Harekatına kadar ve o sırda yaptığı katliamları, göçleri, yakılan köyleri, toplu mezarları ne de çabuk unuttu. Ülküdaşa bak sen. Hem katil hem munis.
7. "Uzlaşılır ve karşılıklı olarak kabul edilebilir bir çözüm, Kıbrıslılar için Kıbrıslılardan gelecek çözüm olmalıdır. Halkımızın tamamının insan haklarını ve temel özgürlüklerini tesis etmelidir."
Kıbrıslılar kim? Kıbrıslı Türkler ve Kıbrıslı Rumlar. Çağrıyı yapan kim. Sözde Kıbrıs Cumhuriyeti başkanı. Ne diyor? Gel kuçu kuçu. Al sana insan hakları. Yeme de yanında yat. İdare bende.
8. "Partilerimizin liderleri olarak Sayın Talat′la geçmişte onca kere uzlaştığımız üzere; halkımızı kendi ülkesinin gerçek efendisi yapacak bir çözüm…"
Yoldaş'ın Talat ve adamlarını da al git. Onların efendiliklerini gördük. Var onlarla şimdiye kadar olduğu gibi kendi kendinize efendicilik oynayın. Ben sana varamam aslanım. Korkarım.
9. "Çözüm BM kararlarına, uluslararası hukuka ve Avrupa hukukuna, Kıbrıs′takı iki taraf arasında varılan Doruk Anlaşmaları′na dayanmalı," diyor.
Sen alemi aptal milleti kör sanan hainler arıyorsun. Git başımdan. 1821 Tarihinden beri yaptığın katliamları verdiğin acıları saymıyoruz. 1960 anlaşmalarını niye bozdun. 1963'den 1974'de kadar ülkemi işgal ettin, beni hapsettin. Gazabından toplu mezarlarda yattım kalktım. O zamanlar bunlar aklının kenarından bile geçmiyordu. Senin için en iyi Türk ölü Türk'tü. Ne oldu sana, ne oldu da sineği incitmez melek kesildin!..
1960 Anlaşmalarını tanımıyorsun. Garanti ve ittifak anlaşmalarını tanımıyorsun. 1975 mübadele anlaşmasını tanımıyorsun. İllaki Ada'da kavga çıkarmak istiyorsun. Gayrimenkul meselesini yoldaşlarınla birlikte hallettin. Toplu takas usulü ile çözmek istemiyorsun. Loizudu'lar Oramslar derken Yokoluş yasası (Mal tazmin yasası) ile zaten varlığımı leş kargaları gibi bitirmeye çalışıyorsun. Rumlar Kuzey'e Türkler Türkiye'ye gitsin, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri gitsin. Tek devlet Tek egemenlik Tek temsiliyet olsun, diyorsun. AB norumları uygulansın, kalıcı derogasyonlar dahi aklının kenarından geçmiyor. Türkiye'nin fiili garantörlüğünü hiç düşünmüyorsun. Kıbrıs Türk Toplumunu ambargolar ve diğer kuşatmacı tasarruflar altında ezip bitirmeye çalışıyorsun. Ha babam de babam silahlanıyorsun. Arkadaş, Sen alemi aptal milleti kör sanan hainler mi arıyorsun?
Ben hain değilim. Kıbrıs Türk Toplumu kendi kendinin inkar eden hain hiç olmayacaktır.
Özgürlük ve egemenlik Kıbrıs Türk'ünün genetik karakteridir. Onun kurduğu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.
Güney'de otur. Otur oturduğun yerde ve avucunu yala.

Hoşça kalınız. 4 Şubat 2009

Hüseyin Laptalı
Hüseyin LAPTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Sen Alemi Aptal, Milleti Kör Sanan Hainler Mi Arıyorsun!..

Şu an bu konuyu KIBRIS FORUM içerisinde toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil

KIBRIS Forumda şu an Sistem size Sen Alemi Aptal, Milleti Kör Sanan Hainler Mi Arıyorsun!.. konusunu gösteriyor.Bu konu forum içerisinde 295 kez görüntülenmiş. Sen Alemi Aptal, Milleti Kör Sanan Hainler Mi Arıyorsun!.. Bu konu hakkında google araması yapmak istiyorsanız Sen Alemi Aptal, Milleti Kör Sanan Hainler Mi Arıyorsun!.. tıklayınız