Bu Siteden Her Türlü Alıntı Yapmak Serbesttir. Sitenin Tüm Hakları "KIBRIS TÜRK MİLLETİNE" Aittir. www.kibris1974.com'un Varlığı Türk Varlığına Armağan Olsun

Sitemizde Reklam Alanlarını Kullanabilmek İçin Mehmetçik Vâkıfına Veya Mücahitler Ve Şehit Aileleri Derneğine Yatırmış Olduğunuz Bağış Makbuzunu [email protected] Adresine İletmeniz Yeterlidir...

Geri git   KIBRIS1974 FORUM " Kibris TÜRK tarihi araştırmaları , Gündem haberleri, KIBRIS da kim kimdir ne nedir , kibris videolari resimleri dökümanları indir" > Kıbrısta Eğitim Üniversiteler > Kıbrıs Uluslararası Üniversitesi
Kayıt ol Yardım Üye Listesi Ajanda Arama Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi
Cevaplar
9
Sonraki Konu
sonraki Konu
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Konusunu Görüntüleyenler

Görüntüleme
15342
Önceki Konu
önceki Konu

Seçenekler Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 21-02-2008, 04:09 PM   #1
DEMİR
Beğ Yönetici

DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Konular:
Uye No:12

Ettiği Teşekkür: 1160
289 Mesajına 809 Kere Teşekkür Edlidi
İlgi Alanları
Extra:
DEMİR is on a distinguished road
Standart Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Türkiye, KKTC ve çevre ülkelerdeki yabancı dilde eğitim veren üniversitelere doğan ihtiyaç ve İngiliz dilinde eğitim veren yüksek öğrenim kurumlarına ilginin artması sonucunda, beş yıllık bir çalışma sonucu, 1997 yılında kurulmuştur. TC Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) tarafından daha ilk yıldan, tüm bölümlerine denklik alarak ÖSYM kılavuzuna dahil edilmiştir.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, 21. yüzyılın gerektirdiği tüm teknolojik olanaklarla donatılmış, modern bir kampus ile kaliteli, ciddi ve güvenilir bir eğitim merkezi durumuna gelmiştir. UKÜ, öğrencilerine daha iyi bir eğitim/öğretim verebilmek için, çağdaş gelişmelere koşut olarak fiziksel altyapısını, araştırma ve eğitim donanımlarını hızla yenilemekte ve geliştirmektedir.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi; bünyesinde bulunduğu Levent Şirketler Grubu dahilindeki sanayi, ticaret, gıda, otomotiv, inşaat, hayvancılık, ziraat ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerinde tüm UKÜ öğrencilerine, bölümlerine yönelik pratik (staj) yapma olanağı vermekte ve mezunlarının kuramsal bilgilerinin uygulama beceri ile bütünleşmesine yardımcı olmaktadır.

Neden UKÜ?
  • Derslerde 1/1 Bilgisayar / Öğrenci oranı
  • 1/20 Öğretim Üyesi / Öğrenci oranı
  • 4500 farklı noktadan kesintisiz ve ücretsiz internet erişimi
  • Yurtlarda 2460 yatak kapasitesi
  • Yurt odalarında 24 saat kapalı devre TV yayını
  • Elektronik kütüphane ile 100.000 kitaba erişim
  • Her öğrenciye e-posta adresi ve kişiye özel web alanı
  • 21 farklı ülkeden öğrenci
  • 15 üniversite ile işbirliği anlaşması
  • YÖK onaylı tüm dünyada geçerli diploma
  • UNESCO dünya üniversiteleri listesinde

DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi

Şu an bu konuyu KIBRIS FORUM içerisinde toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil