Bu Siteden Her Türlü Alıntı Yapmak Serbesttir. Sitenin Tüm Hakları "KIBRIS TÜRK MİLLETİNE" Aittir. www.kibris1974.com'un Varlığı Türk Varlığına Armağan Olsun

Sitemizde Reklam Alanlarını Kullanabilmek İçin Mehmetçik Vâkıfına Veya Mücahitler Ve Şehit Aileleri Derneğine Yatırmış Olduğunuz Bağış Makbuzunu [email protected] Adresine İletmeniz Yeterlidir...

Geri git   KIBRIS1974 FORUM " Kibris TÜRK tarihi araştırmaları , Gündem haberleri, KIBRIS da kim kimdir ne nedir , kibris videolari resimleri dökümanları indir" > Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Güncel Köşe Yazıları > Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI
Kayıt ol Yardım Üye Listesi Ajanda Arama Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi
Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI
Cevaplar
2
Sonraki Konu
sonraki Konu
Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI Konusunu Görüntüleyenler

Görüntüleme
2382
Önceki Konu
önceki Konu

Seçenekler Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 27-06-2008, 11:41 PM   #1
Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI
Onursal Üye

Bilgiler
Konular:
Uye No:42

Ettiği Teşekkür: 0
2 Mesajına 28 Kere Teşekkür Edlidi
İlgi Alanları
Extra:
Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI is on a distinguished road
Standart Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI

Özgeçmiş

1965 yılında Rize’nin Çayeli ilçesinde doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Rize’de tamamladım. 1991’de İ.Ü. Veteriner Fakültesi’nden mezun oldum.Aynı yıl İ.Ü.Veteriner Fakültesi Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başladım. 1994 yılında Araştırma Görevlisi kadrosuna atandım. Mart 1998’de doktora eğitimimi tamamladım. 1998 de vatani görevimi yapmak için silah altına alındım ve 2000 yılında vatani görevimi tamamladım.2001 yılında Yard.DoçDr, 2006 da Doçentliğe atandım Halen aynı Anabilim Dalı’nda görevimi sürdürmekteyim. Ayrıca 2003 yılında başlayan Türk Veteriner Hekimleri Birliği Vakfı İstanbul şubesi sekreterliğini 2 yıl süreyle yürüttüm. 2005 yılında ise başkanlık görevini üstlendim ve aynı görevi yürütmekteyim..
Evli ve iki çocuk babasıyım.

Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI

Konu GökTürk tarafından (14-07-2013 Saat 12:13 AM ) değiştirilmiştir..
Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI

Şu an bu konuyu KIBRIS FORUM içerisinde toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil

KIBRIS Forumda şu an Sistem size Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI konusunu gösteriyor.Bu konu forum içerisinde 2382 kez görüntülenmiş. Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI Bu konu hakkında google araması yapmak istiyorsanız Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI tıklayınız