Linux Dan Geri Orginal

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com
Linux dan geri Orginal soft a nasil gecersiniz

arkadaslar sizlere bir vesileylen yardimci olmak isterim Evet arkadaslar bir cogumuzun box unda linux yüklü ve bazi arkadaslarimiz Linux dan geri orginal soft u yüklemek istiyor ve bu bayada zor gibi görünüyor ve bazi deniyenlerde de hata veriyor orginal imageyi yükledik den sonra ( UC0 ) hatasi bu neden oluyor did hesaplamsi olmadigi icin ve her box a ayri bi did hesaplamaniz lazim bu da nasil oluyor derseniz sizlere kisa bi resimli aciklama fakat bunu yaparken iyi anlamaniz lazim kolay degil

Bootmanager i aynen Image yüklüyormusun gibi ayarla ve start a
basma BN-Utiles e gec ve .did herstellen e tikla ve box un fisini tak ve sonra

Box bu fileyi cekmesi lazim C:\dbox2\yadd\tftpboot\ppcboot
kisa zaman sonra pencere aciliyor kaydet diye buraya kaydet .did dosyasini ( önemli okunan dosyanin adi .did olmasi lazim yani did in önünde bi nokta bu cok önemli )

C:\dbox2\yadd\cdkroot\.did

bunu yaptiktan sonra .did file yi al ve upgrade dosyasinin icine kopyala ayari secdigin zaman ayni asagidaki gibi olmasi lazim

C:\dbox2\yadd\var\upgrade\.did

simdi asada gibi ayarla Bootmanageri ayarla
ayarlari yaptikdan sonra start a bas ve com terminalda help yanip sönmesi lazim aynen debug enable de gibi ama bu sefer copy_did.txt secmeniz gerekiyor
unutmayin kaydediceginiz did dosyasinin adi tam olarak .did olmasi gerekiyor.
simdi boxu fise takin ya box booten yapacaktir yada yeniden betanovayi anten baglantisindan yenilicektir oda yaklasik 20 dk suruyor.
otomatik kendi yapiyor anten kablosu takili ise ama ben genede linux u tercih ederim orginal kartlar calisiyor linux da yapamadiklariniza yardimci olmaya calisirim bana softu nerde bulacagiz diye sorarsaniz hemen sormadan aciklayayim softunu kendi otamatik anten kablasunu monta ettikten sonra kendi yükleyecek buda bilginize size programinida veriyorum kolay gelsin
saygilarimla