Ulusal Danışma Konseyi

Tanju Müezzinoğlu

Onursal Üye
“ULUSAL DANIŞMA KONSEYİ” 25.09.2008
Kıbrıs Türk Halkını 24 Nisan referandumunda AB ve ABD ajanları İçimizden milyonlarca dolar harcayarak satın aldıkları işbirlikçilerle ABD’nin ve AB’nin ETKİ AJANLARI diye isimlendirdikleri özel yetiştirilmiş elemanların çalışmaları sonucunda KKTC’yi ve Kıbrıs Türk Halkını ortadan kaldıracak bir plana Türk Halkı %65 nasıl “evet” dedirtilmiştir. Bu husus ABD’de bu gün ders olarak bazı üniversitelerde okutulmaktadır.

ŞİMDİ “ETKİ AJANLARI” “BİRLEŞİK KIBRIS” SAFSATASINI TÜRK HALKINA NASIL KABUL ETTİRECEKLERİ HUSUSU DEVREYE KONDU.
Yapılan tüm çalışmalar Kıbrıs elden çıkarken AKP iktidarı ve Başbakanı ne diyecek: Biz ne yapabilirdik “BİRLEŞİK KIBRIS” safsatasını biz mi istedik. Kıbrıs Türk Halkı ve Cumhurbaşkanı TALAT istedi diyerek mesuliyetten kurtulmayı hesaplamaktadırlar.

KIBRIS TÜRKLERİNİ ALDATMAK İÇİN ABD’NİN “ETKİ AJANLARININ” ORTAYA KOYDUĞU STRATEJİYE DİKKAT EDİN.

1. Kıbrıs Türk halkının "iki ayrı devlet esasına dayalı çözüm" istemi ortadan kaldırılacak.
2. "KIBRISLILIK" bilincini geliştirilecek.
3. "BİRLEŞİK KIBRIS" safsatasına TÜRKLER alıştırılacak.

ORTAK AKIL FORMU
ABD’nin ve AB’nin “ETKİ AJANLARI” milyonlarca dolar ve Euro ortaya atarak 24 Nisan referandumunda KOBAY olarak kullanılan Kıbrıs Türk Halkını nasıl kendi kendini yok edecek bir plana “evet” dedirtmişlerse yine daha değişik bir strateji ile ortaya çıkmışlardır. Bu çalışmaları da kitaplara geçecek ve ABD ve AB “ETKİ AJANLARI” Kıbrıs Türklerine “BİRLEŞİK KIBRIS” ve KIBRISLILIK bilincini nasıl kabul ettirdiklerini üniversitelerde okutacaklarını hayal etmektedirler.

Ortak Akıl Formu ne yapmaya çalışıyor: Cumhurbaşkanı TALAT’A destek: Cumhurbaşkanı TALAT ne diyor: BİRLEŞİK KIBRIS ve KIBRISLILIK fikirlerinin savunucusu. Soruyorum Sayın TALAT bu fikirlerinden dolayı mı desteklenecek. Ortak Akıl Formunda çok değer verdiğim kişiler vardır. Bu kişilerin bu oynanmaya çalışılan oyuna engel olacaklarına inanmaktayım.
Ortak Akıl Formundan birkaç isim vererek ABD’nin ve AB “ETKİ AJANLARI” kimleri konuşturmak istiyorlar. Ben bu isimlerden birkaçını şöyleyim ama cevabı da siz sayın HALKIMA bırakmak istiyorum. İzzet İzcan, Alpay Durduran, Şener Levent, Ahmet Barçın.

ABD’NİN ve AB’NİN “ETKİ AJANLARINA” oynamak istediği oyuna ulaşmak için başarıya ulaşamayacaklardır. Kobay olarak kullanılmak İSTENEN Kıbrıs Türk Halkı ABD’NİN ve AB’NİN “ETKİ AJANLARINA” gerekli dersi verecektir.
"BENİM HEDEFİM BİRLEŞİK KIBRIS′I KURMAKTIR" diyen Talat da derhal istifaya davet ediyoruz.

TANJU MÜEZZİNOĞLU
Yeni VOLKAN GAZETESİ

CANBULAT

-Otağ Hanı-
Peki bu ajanların kandırdığı %65 lik bölümün ileride aklına şu sorular gelebilirmi?

Kendi bayrağımız kendi meclisimiz kendi belediye başkanlarımız varken dilinden anlamadığımız bu rum neden bize hükmediyor? Bu bayrağın altında neden bize katleden hainlerin marşını söylüyoruz?

Benim dedemin evinde neden şimdi komşumun kocasını öldüren rmmo askerinin ailesi oturuyor?

Neden çoğunluk iken azınlık olduk?

Neden bizden daha fazla vergi kesiliyor?

Neden evimizde Atatürk resmini duvara asmak yasaklandı?

Biz nerede hata yaptık?

Kıbrıs şehitleri neden her gece rüyama giriyor?

Sayın Müezzinoğlu, yazınız için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Dört yoldaş yanlış yolda olduklarının farkında fakat EURO çantaları onlara dinini de sattırdı. Ayrıca çok merak ederim kanla canla kazanılan K.K.T.C. den ne zarar görüyorlar. Halen daha bu topraklar üzerinde yaşarlar.Eğer vicdanları varsa lütfen buyursunlar Güney komşuları ile yaşasınlar.Onların yaptıkları sadece ve sadece büyüklerimizi üzmektir. Bence vazgeçsinler çünkü Güney dostları kendilerini istemiyor.Azacık gururları varsa yollarından dönsünler ve bastıkları toprağın değerini bilsinler.teşekkürler