Muhsin Ertuğral: Galatasaray'la görüşüyorum!

Yunus Gök (Embesil)

Yasaklı Üye
Takımdaki düşüşün önüne geçmek isteyen Galatasaray Yönetimi, Sportif Direktörlük görevi için Muhsin Ertuğral'ı düşünüyor. Uzun süre Afrika'da görev yapan Ertuğral, sarı-kırmızılı ekiple görüştüğünü açıkladı.

01 Nisan 2014 Salı 16:51

muhsin_ertugral_galatasarayla_gorusuyorum_h25148.jpg
Galatasaray'da alınan kötü sonuçlar sonrası yönetim, yeniden yapılanmaya hazırlanıyor.

Sarı-kırmızılılar futbol takımının sorunlarınlarıyla ilgilenmesi ve performansını arttırması için bir sportif direktörü görevlendirmek istiyor.

Galatasaray, bu yapılanma doğrultusunda yıllardır Afrika'da çalışan ve Süper Lig'de en son Sivasspor'u çalıştıran Muhsin Ertuğral ile iletişime geçti.

Güney Afrika'nın Kickoff.com adlı internet sitesine açıklamalarda bulunan Ertuğral, Galatasaray'la sportif direktörlük konusunda görüşmelerinin olduğunu ve durumunun sezon sonunda netleşeceğini söyledi.

Türkiye'den teklifler aldığını belirten Muhsin Ertuğral, “Galatasaray’la sadece görüştük net bir durum yok” dedi.

Güney Afrika’nın evi gibi olduğunu belirten tecrübeli teknik adam, “Bir kaç hafta içinde Cape Town’a gideceğim ve ne olacağını hepimiz göreceğiz” şeklinde konuştu.

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/spor/muhsin-ertugral-galatasarayla-gorusuyorum-h25148.html