Drogba'dan taraftara teşekkür

Yunus Gök (Embesil)

Yasaklı Üye
Galatasaray'da son dönemlerin en çok eleştirilen isimlerinden olan Didier Drogba, sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu.

28 Mart 2014 Cuma 13:29

drogbadan_taraftara_tesekkur_h24942.jpg
Galatasaray'ın dünyaca yıldızı Didier Drogba, hakkında doğru olmayan haberler yazıldığını vurgulayarak, "Bu zor dönemlerimzide desteğini bizden esirgemeyen gerçek Galatasaray taraftarlarına teşekkür ediyorum" dedi.

Hiç kimsenin mükemmel olmadığını belirten Drogba, taraftara da çağrıda bulunarak, "Yapmamız gereken aldığımız kötü sonuçların ardından çok çalışmak ve gelecek maçlara konsantre olmak. Özelllikle de Fenerbahçe derbisine. Alınan yenilgilerin ardından bizler de taraftarlar kadar üzüldük. Ancak ne olursa olsun bizi tüm güçleri ile desteklemelerine ihtiyacımzı var" ifadelerini kullandı.

Chelsea karşısında alınan yenilgiye de değinen Fildişili futbolcu, "Maçı kaybettiğimiz için ben de çok üzüldüm. Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray'ın son 8 kalmasını herşeyden çok istedim. Ama dürüst olmak gerekirse Chelsea o gece bizden çok daha iyi oynadı." dedi.

Londra'da oynanan maçın adeta kendisi için yapılan bir jübile maçı havasında geçtiği eleştirileri alan Drogba, "Chelsea taraftarına olan sevgim ve saygım aynı şekilde Galatasaray ve Marsilya taraftarları için de geçerli. Oynadığınız kulübün taraftarları ile normal olarak iyi ilişkiler inşaa edersiniz. Benim için forma giydiğim her kulüp önemlidir. Ama üzülerek ifade etmek isterim ki bunu anlayamayan insanlar var" diyerek eleştirilere yanıt verdi.

Dider Drogba en kısa zamanda eski formuna kavuşacağını ve takımın içinde bulunduğu bu sıkıntılı dönemden çıkacaklarını vurguladı.

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/spor/drogbadan-taraftara-tesekkur-h24942.html